Реликвите на Смъртните
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
V.I.P.
Имението на Изабел - Page 2 Emblema-IBIS-2c Имението на Изабел - Page 2 4044053S Имението на Изабел - Page 2 3186694B Имението на Изабел - Page 2 Untitled-1_copy_77761_16454814-2 Имението на Изабел - Page 2 The_Mortal_Instruments_by_kiarathegreatest
Latest topics
» Персонажи на Нефелимите.
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 01, 2014 8:03 pm by Селани Флеймейнджъл

» Тук пускайте банерите си...
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:12 pm by katerinailic

» Персонажи на Магьосници.
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 5:52 pm by Моргана

» Ударете с ръка по клавиатурата....
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:30 pm by Джейк Сойер

» Отговори на въпроса с въпрос....
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:29 pm by Джейк Сойер

» Познай кой е следващият?
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:28 pm by Джейк Сойер

» Искаш ли да удариш по задника предишния?
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:28 pm by Джейк Сойер

» Секс, целувка, прегърдка, бира или шамар за прадишния?
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:27 pm by Джейк Сойер

» Коя дреха би махнал на предишния?!
Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:27 pm by Джейк Сойер


 

 Имението на Изабел

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 6:17 pm

Този беше луд!Изглеждаше и явно беше някакъв маняк!
- Ти нормален ли си?И не..не ме е страх от теб! - казах високо и ясно.Не ме беше страх от него...
Отдръпнах се назад и скръстих ръце пред гърдите си.Не трябваше да го пускам тук,но тогава...тогава не мислех трезво.
Ох Изабело,Изабело..все проблеми си навличаш!
- Казвай какво ще искаш копеле! - изръмжах.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 2:18 pm

Тя явно смяташе,че веднага ще и се нахвърля и ще я изчукам,пък после ще изчезна безследно.За нейна радост не бях толкова луд.
-Да..много съм си нормален даже!
Отговорих и студено и се преместих на дивана.Излегнах се и я попитах с закачлив глас.
-Защо мислиш,че съм луд? И нищо не искам..въпроса е какво ти искаш? А и защо ме пусна?
Наистина това момиче бе странно колкото мен.В началото мила и добричка,а сега ме презираше и ми съскаше.Явно има доста луд характер!
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 3:34 pm

Въпроса е какво ти искаш
Думите проехтяха в главата ми.Какво исках?Вече не знам...Всеки на мое място щеше да поиска той да си тръгне колкото се може по-бързо,но не и аз...колкото и да се държеше откачено аз исках той да остане тук!Не знайно защо,но не исках да си ходи или нещо такова.....Колкото и болен мозък да беше.
А и защо ме пусна?
Други думи проехтяха в главата ми.Погледнах го в очите....Защо го пусках?А де...защо?
Бързо се приближих към него без да мисля.Седнах в скута му без да ми пука за ножа.Избутах ръцете му назад,а кинжала леко проряза китката ми.
- Защото така съм решила! - казах злобно и допрях устни до неговите....Устните му бяха толкова меки...приятни...вкусни...не можех да ги опиша,но ми харесваше,че го целувам...харесваше ми мамка му!
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 3:48 pm

Седях и гледах момичето,а през мислите ми минаваха...доста перверзни неща с нея.Беше толкова секси...Само да ми паднеше..не знам какво щях да направя,но от друга страна не исках тя да пострада и може би това бе ново в мен.
Изведнъж тя се появи в скута ми и ме целуна.Тази целувка събуди у мен чувства,които никога не съм изпитвал.
Толкова е секси,че даже успя да ме съблазни..може би съм се размекнал?
Целувката не спираше,а ръцете ми се спуснаха по гърба `и и стиснаха силно и грубо дупето `и.
-Ще пострадах от тези твои действия!
Предупредих я,но не разбрах защо го направих.Винаги съм чукал момичетата,а после за удоволствие съм ги убивал..но нея..не можех да я убия и не знаех защо.Това ме подлудяваше!..
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 4:02 pm

Отдръпнах се леко за да го погледна и повдигнах вежда.
- Така ли?И как? - подсмихнах се.Леко го саборих на дивана.Кинжала отнов опроряза кожата ми.Хванах ножа и го метна някъде.Легнах върхо Джейки.Продължих да го целувам страстно.Не знам какво ми ставаше....да принципно излизах все с долноземци които нашите не одобряват,но той....той беше опрял кинжал в гърлото ми...Хванах ръцете му и ги избутах от двете страни на главата му.
- Е слънчице....ще ме убиваш ли? Или ще си играем или нещо повече? - изрекох.Пуснах едната му ръка и спуснах моята надоло по тялото му и леко стиснах издутината в панталоните му.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 5:00 pm

Засмях се леко,а ръцете ми се качиха нагоре по гърба `и и след малко сутиена и падна.Погледнах гърдите `и и се усмихнах дяволито.
-За убиването още не съм сигурен..но за друго..
Рязко я повдигнах и целунах страстно.Целувките ми ставаха по груби и от време на време я удрях по дупето.
Озовахме се на земята.Из беше под мен,защото винаги обичах да води.Ръката ми се спусна по коремчето `и галейки я.Бавно се пъхна под гащите `и и вкарах пръста си в нея.Тя издаде един звук,който ме накара да настръхна.
-Това ли искаше?
Попитах я със студен глас.Извадих пръста си от нея и започнах да я целувам.Устните ми се спуснаха надолу по тялото `и..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Изабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Изабел
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Реликвите на Смъртните :: RPG зона :: Къщи :: Къщите...-
Идете на: