Реликвите на Смъртните
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
V.I.P.
Имението на Изабел Emblema-IBIS-2c Имението на Изабел 4044053S Имението на Изабел 3186694B Имението на Изабел Untitled-1_copy_77761_16454814-2 Имението на Изабел The_Mortal_Instruments_by_kiarathegreatest
Latest topics
» Персонажи на Нефелимите.
Имението на Изабел Icon_minitimeПет Авг 01, 2014 8:03 pm by Селани Флеймейнджъл

» Тук пускайте банерите си...
Имението на Изабел Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:12 pm by katerinailic

» Персонажи на Магьосници.
Имението на Изабел Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 5:52 pm by Моргана

» Ударете с ръка по клавиатурата....
Имението на Изабел Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:30 pm by Джейк Сойер

» Отговори на въпроса с въпрос....
Имението на Изабел Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:29 pm by Джейк Сойер

» Познай кой е следващият?
Имението на Изабел Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:28 pm by Джейк Сойер

» Искаш ли да удариш по задника предишния?
Имението на Изабел Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:28 pm by Джейк Сойер

» Секс, целувка, прегърдка, бира или шамар за прадишния?
Имението на Изабел Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:27 pm by Джейк Сойер

» Коя дреха би махнал на предишния?!
Имението на Изабел Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:27 pm by Джейк Сойер


 

 Имението на Изабел

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:05 pm

Имението
Имението на Изабел 1194098I

Имението на Изабел Cp_1

Имението на Изабел Big+ol+house

Градината

Имението на Изабел I007256

Имението на Изабел Thumb_fontan_morska

Имението на Изабел More_3

Етаж 1

Големият хол:

Имението на Изабел Hyde-park-great-apartment-living-room-design

Малкия хол:

Имението на Изабел B6pngi

Кухнята:

Имението на Изабел Big1132

Библиотеката:
Имението на Изабел Home-library

Банята:

Имението на Изабел Camera02

Етаж 2

Стаята и банята на Изабел:

Имението на Изабел C6152p

Имението на Изабел Genuine-style-bathroom


Стаята и банята на Джейк:

Имението на Изабел 2152_big

Имението на Изабел 73-495x309

Имението на Изабел Bedroom-ideas-hulsta-2

Имението на Изабел 2510421405_191481a8d4

Басейни

Открит:

Имението на Изабел 243_big

Закрит:

Имението на Изабел Foreign_592_pic_28583_big


Последната промяна е направена от Изабел на Чет Ное 03, 2011 7:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:28 pm

Прибрах се след това скитане в парка...не знам колко беше часа,но не ме и интересуваше много.Метнах ключовете на един шкаф.Съблякох се набързо и навлякох само една тениска....тениска и бикини.Тов си беше облеклото ми у нас.. легнах на големия диван в големия хол.Пуснах телевизора и се загледах в някакъв филм....Неусетно съм заспала...което си беше новост.

Сабудих се по някое време.Телевизора още работише.Никак не ми се ставаше,но се размърдах до кухнята.Преди това естествено минах и през банята,че да си предам един приличен вид за да не уплаша някой или нещо...някак си.
Отворих хладилника и го огледах...накрая си извадих ед на кофичка шоколад...незнайно защо

П.п:Оле не..забил съм ;хх нищо не ми хрумна...
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:43 pm

Тъжен и скапан ден беше за мен.Трябваше да се разсеям с нещо,но още си нямах никаква идея какво ще бъде то.За начало си намъкнах едни дънки и една тениска,обух си кецовете и излязох.
Навън беше странно...По едно време видях едно момиче как се прибира в къщата `и.Беше готина,но нямаше да я преследвам като някакъв особняк...но и защо да не го направя?Когато тя влезе в къщата си,аз седнах на верандата и се зачудих какво да правя.
-Ами ако ме фрасне с някаква бухалка?
Говорех си сам на глас.
След време се престраших и почуках на вратата `и.Зачаках търпеливо да ми отвори.

П.п: Моите глупости са по-големи!
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:49 pm

Тъкмо преди отново да се настня на дивана някой почука на вратата.
Кой ли може да е?

Беше първата ми мисъл...като на хората по филмите.Ъх!Тръгнах към ватата без да ми пука,че съм по тениска и бикини.Отворих я и видях,че на прага стои някакъв мъж...Повдигнах вежда.Какво правише той тук,а и кой беше той?
- Ам..ъ..здравей?! - изрекох и почнах да си пемятам спомени през главата за да видя дали се познаваме.Но нищо..така де не си го спомнях,а определено не бих забравила такъв сладур.Зачудих се дали да го поканя..усещах нещо в него,но вчерашния алкохол...малко ми вляееше което си беше странно.Май Алек ме беше напил,но той не би направил подобно нещо...не!
- Ам..кой си ти? - реших се да рискувам накрая за да науча името му и от къде се познаваме...ако въобще се познавахме.

П.п:Не.мойте! плезене хД
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:54 pm

Боже това не беше добра идея!Сега какво ще и кажа..че съм демончо който я следи ли?..Това ми се въртеше в главата и по-добре щеше да е ако не го кажа в действителност.Усмихнах и се притеснено.
-Аз съм Джейк и не знам защо,но те видях по-рано и някакъв вътрешен глас ми каза,че трябва да се запозная с теб...
Това беше най-тъпото нещо,което бях казвал на момиче.Стана ми доста неловко и даже бях готов да си тръгна.
-Ъм..аз ще си вървя!
Преди да си тръгна запечатах в мислите си това секси тяло и се обърнах,като закрачих напред.Надявах се,че тя ще ме помоли да остана...
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 8:08 pm

Джейк значи.Сладко.
Излезнах и се облегнах на касата на вратата.Подуха ветрец който накара кожата ми леко да настръхне.Обвих ръце около тялото си и се загледах в отдалечаващия се Джейк.
- Щом си си наумил да си вървиш...аз мислех да те поканя вътре... - казах по-силно от мястото си за да ме чуе.Една самодоволна усмивка се появи на лицето ми. - Но...побързай...студено ми е...
Все пак мисля,че той вече беше забелязал как съм облечена и нямаше нужда да се провиквам за да ме чуят всички.Зачаках го..ако не се обърнеше и не се решище да влезне просто щях да си се върна на дивана или наистина дяволски бързо да се облека и да го догоня.Знам ли.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 4:38 pm

Надяването ми се случи.Момичето ме помоли да се върна и ми каза,че може да вляза.Това нейно решение ме изненада,но приятно.Обърнах се с самодоволно изражение и се запътих към къщата `и и към нея.Като се загледах в нея от далече ми се видя още по-секси в тази тениска,която не скриваше много.
-Радвам се,че ми позволи да остана!
Усмихнах и се предизвикателно и я изчаках да влезне първа,защото явно и беше студено.Докато влизаше се загледах в дупето `и.Боже тя наистина щеше да ме поболее!!Беше много готина..!!
-Твоето име как е?
Полюбопитствах и отидох да седна на дивана.Обърнах се към нея в очакване на отговора на въпроса ми.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 7:40 pm

Влезнахме в къщата.Джейк се настани на дивана и аз се тропосах до него като взех течния шоколад.Топнах с пръст в кофичката и после го облизах.Той попита за името ми.Да...името ми.Не бях го споменала.Усмихнах се самодоволно незнайно защо.
- Изабел. - каза просто кратко и ясно.Е то името му беше лесно за запомняне.Не беше нещо дълго и сложно...И-З-А-Б-Е-Л.Простичко... - И така Джейки..разкажи ми малко повечко за теб...
Това не беше молба.Исках да зная малко повече за него....,но ако той очакваше аз да говоря за себе си...мм нямаше да стане точно така.
- Искаш ли шоколад? - попитах като облизах още веднъж пръста си след като гребнах от кофичката с шоколад.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 7:47 pm

Хмм.."Изабел"..Хубаво име беше това!
Тя си хапваше сладко от течния шоколад и облизваше пръстите,които топеше в него.Това беше приятна гледка.Красиво момиче само по тениска,да си ближе пръстите с шоколад.
-Няма какво толкова да ти разказвам за себе си!..Имам доста див характер и това трябва да го знаеш.
Усмихнах си на Из и топнах пръст в шоколада.Облизах го и наистина шоколадмето си беше доста вкусничко.Зато си взе и втори и трети и...път.Двамата ядяхме и по някое време се смеехме без причина.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 8:04 pm

Ахаа
Продължих да си ям шоколад и после той се присъедини.Почнахме да се хилим и аз нарочно го оцапах с шоколад по носа.
- Оле колко си сладък така... - засмях се.Смених канала на един музикален и почнах да си тананикам песента която даваха. - Чакай да го избърша...
Обърнах се към Джейк и го избутах на дивана като легнах върхо него.Страното беше,че облизах шоколада от носът му.Избухнах в смях след това.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 7:25 pm

Тя смени канала на някакъв музикален и започна да си тананика,а аз си седях с шоколад на носа.Изведнъж тя предложи да го избърше и аз очаквах да ми даде салфетка,но тя ме избута на дива и легна върху мен,като го облиза.После се засмя и след малко отново бъхме в седнало положение.
-Много си луда..да знаеш!
Казах и като се засмях и смених канала с друг музикален,защото на предишния даваха някаква бавна и скучна музика,а аз обичах бързите и живи песни.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 12:27 pm

Смигнах му и се засмях.
Не аз не съм луда...ти си луд...
Помислих си,но не го казах на глас.Легнах на леглото и погледнах тавана като си тананиках песента...В него имаше нещо...нещо странно.Нещо което не знаех какво е...,но какво беше това нещо?Искаше ми се да разбера...,но как?
[i]Хей...знаеш ли,че мисля,че в теб има нещо..и случайно да си..ъм..вампир?агнел..или нефилим като мен...уу или върколак..не,не чакай ти си демон!Нали?/i]
Да...надали щеше да стане така,а и не знаех дали беше това...а от алкохола вчера вечер още не ми беше дошъл акъла.
- Ии...сериозно Джейки...разкажи ми нещо повечко за себе си...
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 1:36 pm

Тя наистина си бе луда и това ми правеше голямо впечатление.Беше си доста по-различна от другите момичета и най вече се отличаваше с откачения,но и някак си готин характер.
-Живота ми е пълна скръб!..Какво повече искаш да знаеш?
Погледнах я и се преместих до нея на леглото.Започнах да гледам тавана,се едно търсех нещо по него.
По-едно време Изи стана и преди да се отдалечи я плеснах леко по дупето.Тя ме изгледа и си продължи напред.Отново легнах и зачаках да видя какво щеше да измисли този път лудетината.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:38 pm

Искам да знам какво си!
Въздъхнах и станах от леглото.Джейк ме удари по задника,а аз се усмихнах и извъртях очи.Отидох отново до кухнята и взех две кенчета с кола и една бутилка бира.Въобще не го знаех какво харесва.Плъзнах ги по масата,а после отидох до един шкаф оъ страната на Джейк.Наведох се като така му оставих глетка към дупето ми което си беше доста хубаво...,но това е друга тема.Извадих две чаши и ги сложих на масата.Чашите бяха само оправдание да му се покажа.
- Не ми се вярва,че живота ти е само това...,но всъшност на колко си? - май това не го бях питала...май.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:06 pm

Усмихнах се леко и извъртях главата си към нея.Беше странно,защото бях на много години,но щях да и кажа човешките ми.Ако и кажех,че съм на 1999 щеше да припадне.
-На 18..а ти?
Сигурно беше някъде колкото мен.Това момиче имаше секси задник,особено когато ми го показваше доброволно.Искаше ми се да го хвана и да го...Тези мисли не трябваше да продължават!
-Ще ме напиваш ли?..
Засмях си,защото тя бе сложила доста питието на масата и аз се чудех от кое да пия първо.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 4:51 pm

Повдигнах вежда и го погледах,а после се настаних до него.
- Ако се налага - да! - изрекох и си лепнах една самодоволна усмивка на лицето.Въздъхнах след като известно време стояхме така.Взех едното кенче с кола и го отоврих.Отпих голяма глътка и погледнах Джейк с крайчеца на окото си...Той...в него имаше нещо...,но мамка му какво?Гледах телевизора и в същото време Джейк.Сетих се,че ме беше питал за годините ми...
- И съм на осемнадесет...само. - казах каот нтрапих на последната думичка.Щях да разбера какво е той въпреки,че предполагах,но не беше човек!
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 3:02 pm

Изи ми харесваше със своя характер,но и нещо друго в нея ме привличаше.Не можеш да разбера какво е то..а исках и то много.Имах странното чувство,че не е човек,а нещо като мен..същество непознато на хората.
-Е какво ще правим?
Питах и се обърнах към нея.Правеше ми се нещо,защото ми доскуча,а и все пак трябваше да се прави нещо с такова секси момиче!
-Сама ли живееш?
Попитах я любопитно и се вгледах в екрана на телевизора.Имаше някаква реклама,която направо ме разби..беше много смешна и откачена.
-Какво реклама само..
Сподели с Из и се засмях,защото просто не се сдържах.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 3:33 pm

Не се засмях на рекламата,а прехвърлях в мислите си най-различни неща.
- Ами..да..сама живея.-казах му.Отидох пахдо кухнята и се замислих дали да звънна на брат ми който Бог знае къде е.Облегнах се на плота при мивката и после реших да севърна пак при Джейк.Преди това обаче минах през стаята си и взех някои нещица..Един кинжал или нещо такова и се върнах доло.Джейк ме полгедна,а аз се подпрях на масата.
- Добре...да приключваме с това сладък....какво си ти? - изрекох малко по-виското и студено.Бързо се озовах до него и опряхкинжала в гърлото му,а тялото ми се притискаше в неговото. - Казвай!
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 6:40 pm

Из изчезна на някъде,а аз си останах долу пиейки и гледайки скучните предавания.По едно време тя се върна и ме попита студено какво съм.Още преди да се обърна тя се озова върху мен с опрян книжал в гърлото ми.Погледнах я студено и се замислих.
-Така..демон съм..и не мисля,че така ще се разберем!
Издърпах ловко книжала от ръката `и и сега аз бях върху нея,а книжала беше върху нейното гърло.
-А ти какво си?
Попитах я гневно,защото можеше да не опира нож в гърлото ми,за да разбере какъв съм.За да потвърдя характера си на демон,аз бавно спуснах книжала по тялото `и надолу,като срязах тениската `и.Тялото и бе много секси.Усмихнах и се дяволито и я целунах,но ножа все още беше опрян близо до сърцето `и.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 8:23 am

Демон?!
И преди се бях сблъсквала с демони,но този кинжал определено си беше грешка...той беше по-силен от мен.Все пак аз бях просто един нефилим..брат ми можеше много,но аз...аз си бях просто една кучка.
Джейк спусна ножаи разряза тениската ми.Изръмжах недоволно насреща му.Да си призная доста често съжалявах,че не съм вампир...сега например щях да съм по-силна,а не приклещена под него...,а той чакаше отговора ми.
- Аз...съм нефилим...- казах накрая и направих една никаква физиономия.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:22 pm

Подсмихнах се дяволито и я погледнах в очите,като устните ми се допряха до нейните,макар и тя да не бе много съгласна с това.Погледнах я още веднъж и се изправих,като задържах книжала в себе си.
-Нефилим значи..
Въртях ножа в ръцете си и с периферното си зрение виждах как Из ме гледа недоволно,но това не ме интересуваше.
-Защо си толкова слаба?..Защо не се съпротивляваш?..
Потах я с цел да я изнервя,защото тогава щеше да е по-секси,а и за мен ще е по-голямо удоволствие да я вкарам в леглото,докато тя се дърпа.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 12:01 pm

Изръмжах.Мразех да ме мислят за слаба,но аз всъшност бях такава.
- Защото ти си демон и си много по-възрастен от мен,а моя прост вид е нищо...Получил се е от секс без презерватив между хора и ангели..и ето ни нас..нефилимите.Тъпи,безсилни и безпомощни! - виско това го изрекох всичко.Имаше малка лъжа..брат ми..брат ми беше силен.Погледнах ядосано Джейк.Бях наистина ядосана.Мислех,че ако мръдна той ще опре кинжала в гърлото ми.
- Какво искаш Джейк? - изрекох студено и леко се надигнах.
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:26 pm

Погледнах я с една доволна усмивка и се почудих защо трябва да искам нещо от нея.Приближих се и отговорих със студен глас.
-Нищо не искам..
Не мислех да и поясня защо е така,за да изглежда че всъщност искам нещо от нея,но тя самата трябваше да се досети какво е то.
-Предлагам ти..да се съблечеш и да ми потанцуваш малко.Какво ще кажеш?
Не очаквах да се съгласи затова си бях измислил резервен план,които много повече ми допадаше..но каквото стане пак ще съм доволен.Само исках да проникна в нея,нища че до преди малко бях мил и добричък.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Администратор
Администратор
Изабел


Брой мнения : 50
Join date : 20.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:39 pm

К'во каза?
Ококорих очи и го зяпнах.
Ти сериозно ли?
Погледа му ми подсказа,че наистина искада му танцувам.Никога!Не и след милярд години.Дръпнах се леко нагоре към края на дивана.
- Забрави! - повиших глас и изръмжах.Нямаше да го направя...не бях чак толкоа жалка.Бих се била с него бих викала за помощ,но НЯМА да му танцувам.Какво не бих дала брат ми да падне от някъде...
Върнете се в началото Go down
Джейк Сойер
Демони
Демони
Джейк Сойер


Брой мнения : 34
Join date : 02.11.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:07 pm

Мм добре,щом нямаше да ми танцува..макар че това бе доста тъпа идея,но..
Усмихнах и се подло и бързо се озовах пред нея.Тя се стресна и се дръпна назад.Нямаше да я убия,поне не сега.
-Спокойно..няма да те убия!
Клекнах срещу Из и я погледнах в очите.Личеше си,че е уплашена макар и да не го показваше.
-Страх ли те е от мен?..Кажи ми честно!
Седнах и не спирах да я гледам,но вече не в очите а по надолу по горещото и тяло.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Изабел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Реликвите на Смъртните :: RPG зона :: Къщи :: Къщите...-
Идете на: