Реликвите на Смъртните
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
V.I.P.
Дискотека Пандемониум Emblema-IBIS-2c Дискотека Пандемониум 4044053S Дискотека Пандемониум 3186694B Дискотека Пандемониум Untitled-1_copy_77761_16454814-2 Дискотека Пандемониум The_Mortal_Instruments_by_kiarathegreatest
Latest topics
» Персонажи на Нефелимите.
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeПет Авг 01, 2014 8:03 pm by Селани Флеймейнджъл

» Тук пускайте банерите си...
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:12 pm by katerinailic

» Персонажи на Магьосници.
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 5:52 pm by Моргана

» Ударете с ръка по клавиатурата....
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:30 pm by Джейк Сойер

» Отговори на въпроса с въпрос....
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:29 pm by Джейк Сойер

» Познай кой е следващият?
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:28 pm by Джейк Сойер

» Искаш ли да удариш по задника предишния?
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:28 pm by Джейк Сойер

» Секс, целувка, прегърдка, бира или шамар за прадишния?
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:27 pm by Джейк Сойер

» Коя дреха би махнал на предишния?!
Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:27 pm by Джейк Сойер


 

 Дискотека Пандемониум

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 1:31 pm

Дискотека Пандемониум 3799028A
Дискотеката работи от 20:00 до 01:30. Вътре могат да влезнат деца над 14 години.
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 5:06 pm

Днес не мибеше ден. Пак се скарах се едни гостуващи от Института т.е. Детето им. мислели се за голямата работа защото майка му и баща му са голяма работа в Клейвът. Идеше ми да се сбия с него. Щеше да стане на пух и прах. Дразнещо копеле. ЗА това просто излезнах от стаята и поразходих се в паркаи видях няколко феи. После дойдох тук. Можеше ако погълна малко алкохол ще се успокоя.... или ще се раздразня още повече и ще се сбия с някои които ме дразни.
Влезнах в дискотеката и се запътих направо към бара. Взех си една бира. И пийнах щедра глътка и отидох на дансига на танувам....
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Вампири
Вампири
Харпър Дейл


Брой мнения : 12
Join date : 02.11.2011
Age : 29

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 8:53 am

Бях нов...изключително нов.Излязох от хотелът в който бях отседнал и започнах да се разхождам по улициите.Беше привечер и имаше доста млади хора тръгнали в почти една и съща посока.Тръгнах след тях и се озовах пред една дискотека "Пандемониум" свих рамене и влязох.Всички бяха оскъдно облечени...или по точно...ако можеше да са голи най-добре,но все пак.Тръгнах към бара и си поръчах един скоч.Загледах се в тълпата й забелязах няколко хубави момичета.МОжеби щях да си намеря вечеря,усмихнах се подло и продължих да оглеждам дансинга и сепаретата
Върнете се в началото Go down
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 12:33 pm

Както си танцувах с сигурно 3 бира в ръка която беше на привършване видях едно момче да влеза в дискотеката. Строен и грациозен като пантера готваща се да нападне, хубав като ангел, висок и бял като мрамор... Вампир разбира се. Какъв друг да е. Беше сладък. И беше нов сигурно си нямаше клан. По-добребеше скоро да се присъедини. Изпих бирата си отидох до бара. Размахах шишето допознатият ми барман. И той ми донесе ново. Усмихнах му се. Обърнах се към момчето до мен.
- Нов си нали?
КАзах като се усмихнах и отпих от бирата си. Сега можех да го огледам по-добре. ДА вампир нямаше и съмнение.
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Вампири
Вампири
Харпър Дейл


Брой мнения : 12
Join date : 02.11.2011
Age : 29

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 5:38 pm

До мен застана едно момиче,от нея се носеше лек аромат на бира.Усмихнах се и загледах дансинга:
-Да позна...но...надали ще съм тук задълго..Не обичам да стоя на едно място-кимнах й с глава й подадох ръка
-Харпър дейл,Ами вашето име г-це?-очаквах с нетърпение думите й или по точно отговорът й.Беше красива.Найстина...Спечели ме още с първите десет минути,а какво щеше да стане после?!
Върнете се в началото Go down
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 6:29 pm

Ах тези имена... Бяха понякога толкова ценни, а понякога досадни. Отпих от бирата и се усмихнах. Настина не разбирах манията по тези имена, но както и да е.
- Ако ти ми кажеш първо твоето. - Усмихнах се по-широко и го погледнах. - Ти първи пита и би трябвало ти първи да отговориш.
Почна любимата ми песен. Обожавах я надяваше ми толкова много спомени. Подадох му ръка и го погледнах очаквателнио.
- Ще танцуваш ли с мен?

П.п. Песента
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Вампири
Вампири
Харпър Дейл


Брой мнения : 12
Join date : 02.11.2011
Age : 29

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 3:10 pm

Усмихнах се.Песента беше найстина хубава.Станах и свалих тениската си беше ми по-удобно без нея, тръгнах към дансинга като я хванах за ръка.Застанах с лице пред нея и я зачаках да започне...Сложих ръце на талията й.Тя започна да танцува.Личеше си че е танцувала и преди...Задвижих тялото си в такт с ритъмът,знаех че мога да танцувам много добре.След всички тези години.Тялото ми отговаряше на движенията й,телата ни се докосваха когато бе нужно и се отделяха,когато трябваше.Хората ни гледаха с лека завист,а някой се бяха захласнали.Всички се дръпнаха от нас,което някак си ми допадна
Върнете се в началото Go down
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 4:14 pm

Той съблече тениската си и ме поведе към дансинга беше секси и сладък. ТОй сложи ръце на талията ми, а аз почнах да танцувам в ритъмът на музиката... Доста пъти бях танцувала на тази музика, така че имах нещо като запамети движения. Другите ни гледаха със завист и захлас и около нас се беше оформил кръг. Бяхме в абсолютен синхрон. Той си танцуваше доста добре... личеше си че доста често е посещавал такива дискотеки. Да ли той знаеше, че съм Ловец на сенки. Аз знаех за това че е вемпир защото имах руна с която можех да разпознавам долноземците... Когато бяхме по-близко един до друг прошепнах.
- На колко си години?
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Вампири
Вампири
Харпър Дейл


Брой мнения : 12
Join date : 02.11.2011
Age : 29

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:46 pm

Усмихнах се и казах:
-На достатъчно,ами ти?-беше странна...прекалено хубава,за да е като обикновените хора и прекалено...не мен...Песента бе към краят си,което някак си не ми хареса...Исках да продължа да танцувам с нея.Няколко от момчетата в дискотеката я изпиваха с поглед.Засмях се и се дръпнах леко от нея,когато песента свърши...
Върнете се в началото Go down
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:54 pm

Усмихнах типично по вампириски...
- Може по-малка съм. - Той се одръпна когато песента свърши, а з се намръщих само толкова ли... еее защо така. Почнадруга песен която харесвах дръпнах го към мен като се усмихнах палаво.
- Само толкова ли?
Почнах да клатя ханша си в ритъм като ръцете ми се плъзнаха по тялото му до врата където ги сплетох.


П.п.Песента.
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Вампири
Вампири
Харпър Дейл


Брой мнения : 12
Join date : 02.11.2011
Age : 29

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:31 pm

Усмихнах се и сложих ръцете си на талията й.Започнах да отговарям на движенията й.Танцуваше найстина хубаво.Хората съвсем отчаяни от това,че не са толкова добри като нас се изнизаха от дансинга.Останаха само двама трима,надяващи се на чудо.
-Хубава си!-казах на ухото й.Найстина бе хубава...
Върнете се в началото Go down
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 3:44 pm

Усмихнах се широко. Знаех че съм красива,по този въпрос нямаше две мнени.
- Знам... и теб ти се бива.
Всичкобяха седнали по местата и си говореха и пиеха напитките си. БЯха останала само няколко човека. В песента се пеше "ЦЕЛУНИ МЕ". Повдигнах се леко на пръсти доблжих устни до неговите, но не го целунахпросто бяхме много близко.
- Та къде каза че си отседнал?
Прошепнах докато танцувахме. Всъщност небеше казвал къде точно.
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Вампири
Вампири
Харпър Дейл


Брой мнения : 12
Join date : 02.11.2011
Age : 29

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 4:09 pm

Усмихнах се и отговорих:
-Ами...в един хотел...Фактически и аз не знам къде по точно е....-не знаех какво говоря бях се захласнал по момичето и найстина трудно щях да се откъсна от мислите си...добре де фантазийте си.Тя беше толкова близко,можех да я целуна,но не знаех...Добре де какво толкова...Долепих нежно устни до нейните и след няколко секунди се отдръпнах...очаквах шамар
Върнете се в началото Go down
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 4:59 pm

Или овърташе или настина не знеше къде е отседнал! Томе гледаше доста време. Беше толкова готини, а в главата ми се врътяха толкова много мисли... лични които не бих казала на никой. Освен на него... по точно нямаше да му ги кажа, а даги изпълня с него. Както ме гледаше изваднъж приближи устни къммоте име цулена. Устните му бяха студени разбира се, нали беше мъртъв , но меки и сладки. Одръпна се, а аз го гледах изненадана. Сплетох ръце зад вратът му и го цуленах, но по дълбоко и продължително... Песента свърши и пуснаха нова, но не обърнаха внимание. Бяха заета с по-хубави неща!
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Вампири
Вампири
Харпър Дейл


Брой мнения : 12
Join date : 02.11.2011
Age : 29

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 5:09 pm

Притиснах я към тялото си и леко я повдигнах.Беше изключително приятно.Устните й бяха нежни,меки...създадени само за целувки.Ръцете ми почнаха да обикалят по тялото й.Песента бе сменена,но някак си не ми пукаше особено за това.ЛЕко се дръпнах от нея и прошепнах:
-Знаеш ли мисля,че дискотеката не е най-добрата идея за такива неща....Не че ми пречи,но нещо в мен ми казва,че красиво момиче като теб...поправка жена в цялата си прелест не заслужава такова долнопробно за ласки...
Върнете се в началото Go down
Лилит Карстерс
Главен администратор
Главен администратор
Лилит Карстерс


Брой мнения : 210
Join date : 20.09.2011

Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 5:49 pm

Тоймепристисна към себе си и ме подвигна леко ото зямата акот отвърна на целувките ми беше ми толкова приятно и дакато не се одръпна от мен. Каза че тук не на-доброто място затова и че момиче... жина като мен не заслужава толкова долнопробно поведение. Усмихнах се и кплетох ръце с в косите му.
- Еми тогава нека отидем някъде премерно у вас...
Бих предложила дадоде унас ако не живеех с още 5-6 нефелима в институтът където не можеха да стъпвата мъртви същества като него. И сега се замислих той знаеше ли че съм нефелим... ловец не сенки?
Върнете се в началото Go down
https://mortalinstruments-rp.bulgarianforum.net
Sponsored content





Дискотека Пандемониум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека Пандемониум   Дискотека Пандемониум Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека Пандемониум
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискотека ''Last Change''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Реликвите на Смъртните :: RPG зона :: Ню Йорк :: Заведения-
Идете на: